محل تبلیغات شما

کسب و کار اینترنتی و داشتن شغل اینترنتی یک فرصت پولساز برای شمایی است که میخواید کسب و کار اینترنتی شخصی خودتونو راه اندازی کنید ولی  نمیدونید که باید از کجا شروع کنید! نمیدونم تا حالا تجربه اینو داشتید که شب بخوابید و صبح بعد از اینکه از خواب بیدار گوشی موبایلتونو چک کنید و ببینید که پیام های واریزی پول برای شما اومده! نمیدونم اینم تجربه کردی که وقتی به یه مسافرت میری بدون هیچ دغدغه و نگرانی میای گوشیتو چک میکنی و میبینی چندین میلیون تومان به حسابت واریز شده! به نظرت این میتونه ممکن باشه؟ با راه اندازی کسب و کار اینترنتی چنین اتفاقاتی کاملا طبیعی است!

مطمئنم اگر کسب و کار آنلاین خودتو راه اندازی کنی به چنین مرحله ای از زندگیت میرسی که بهترین گوشی موبایل، بهترین لباس و هر چیز دیگه ای که دوست داری داشته باشی برای خودت بخرید! من محمد جراحی هستم و توی این مقاله از 0 تا 100 شما را با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پولساز آشنا خواهم کرد! حالا تصمیم با خودتونه میتونید این مقاله را نخوانید یا همین الان یه تصمیم جدی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین تان بگیرید.

برای اینکه یک کار اینترنتی پردرآمد داشته باشید فقط باید شروع کنی! باید یاد بگیری که از کجا شروع کنی! مطمئن باش ایران بهترین فرصت ممکن برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است چون هنوز راه اندازی کسب و کار آنلاین در ایران درست جا نیفتاده و این یک فرصت عالی برای شمایی است که میخواهید از طریق اینترنت پول در بیاورید! البته در ادامه تمام ایده های پولساز کسب و کار از طریق اینترنت را به شما آموزش دادیم.

کسب و کار اینترنتی یک فرصت پولساز برای افرادی است که قصد راه اندازی یک کار اینترنتی را دارند. با توجه به اینکه ممکن است ایده ای برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نداشته باشید در این مقاله شما را از 0 تا 100 با راه اندازی کسب و کار اینترنتی آشنا کردیم. اگر هیچ ایده ای برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ندارید اصلا جای نگرانی نیست. من شما را با پولسازترین ایده های کسب و کار آنلاین آشنا کردم. در این مطلب شما را با ۱۲ شغل اینترنتی پولساز در سال 1400 آشنا خواهیم کرد پس همراه من باشید.

100 درصد میتونه ممکن باشه! اگر اصولی کسب و کار آنلاین خودتو راه اندازی کنی و برای وقت بزاری میتونی به چنین جایگاهی برسی! البته ممکنه راه اندازی کار اینترنتی کمی سخت باشه ولی واقعا ارزششو داره. حالا شاید ندونی که باید از کجا شروع کنی و یا چطور کسب و کار آنلاین خودتو بسازی! من توی این مقاله از 0 تا 100 بهت آمزش دادم که چطور کسب و کار اینترنتی شخصی خودت راه اندازی کنید.

اگر قصد دارید که یک کار اینترنتی پر درآمد در سال جدید داشته باشید پیشنهاد میکنم این مطلب 12 شغل اینترنتی را مطالعه کنید و یک شغل اینترنتی را به عنوان کسب و کار اینترنتی در منزل شروع کنید. با توجه به شرایط اقتصادی کشور بهترین گزینه برای شما راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.  اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید و میخواهید کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی کنید من به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه کنید. به جرئت میتونم بگم که این مقاله کامل ترین مقاله در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.

البته در این مقاله علاوه بر اینکه شما را با ایده های کسب و کار اینترنتی آشنا کردیم سعی کردیم مرحله به مرحله نحوه راه اندازی کسب و کار در اینترنت را آموزش بدهیم. مطمئن باشید بهترین کار برای درآمدزایی راه اندازی کسب و کار در اینترنت است.

وقتی کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی میکنید حتی در خواب هم میتوانید از اینترنت کسب درآمد کنید. وقتی کسب و کار اینترنتی راه اندازی میکنید حتی در مهمانی و مسافرت هم در حال درآمدزایی هستید. تصور کنید یک شب به مهمانی رفتید، وقتی از مهمانی بر میگردید حساب بانکی خود را چک میکنید و میبینید که چقدر از طریق اینترنت کار کردید! این یکی از بهترین حس هایی که یک فرد بعد از اینکه خیلی اصولی کسب و کار اینترنتی خودش راه میندازه بهش میرسه!

هدف اصلی من هم از نوشتن این مقاله دقیقا همینه! هدفم اینه که شما همین امروز شروع کنید و کسب و کار اینترنتی خودتون راه اندازی کنید و برای رسیدن به هر خواسته و هدفی که دارید تلاش کنید. مطمئن باشید قطعا نتیجه میده و شما میتونید از طریق اینترنت به درآمد نامحدود برسید

همانطور که میدانید بسیاری از افراد قصد کسب درآمد اینترنتی را دارند اما نمیدانند که چه ایده ایی را شروع کنند. خیلی از افراد به دنبال ایده ناب میگردند. اگر قصد دارید که یک شغل اینترنتی مناسب انتخاب کنید و کسب و کار اینترنتی پولسازتان را راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. البته قبل از اینکه شما را با این ایده ها اشنا کنم میخواهم به شما آموزش بدهم که بهترین ایده را چطور برای کسبو کار و شغل اینترنتی خودتان انتخاب کنید

کسب و کار اینترنتی چیست؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی اینترنت به یک منبع پولساز تبدیل شده است. شاید بپرسید که اصلاً کسب و کار اینترنتی چیست؟ به مجموعه کارهایی که در فضای اینترنت جهت درآمدزایی و ارائه محصول و خدمات به صورت کاملا آنلاین صورت می گیرد کسب و کار اینترنتی می گویند. با یک تحقیق ساده می بینید که اغلب کسب و کارهای سنتی و فیزیکی به سمت کسب و کار های اینترنتی کشیده شدن و این نشانه این است که به مرور زمان کسب و کارهای اینترنتی جایگزین کسب و کارهای سنتی می شود.

اینترنت یک فرصت بسیار عالی است برای افرادی که سرمایه زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ندارند. اگر به دنبال کسب درآمد هستید و میخواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید بهترین گزینه می‌تواند راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای شما باشد.

مطمئن باشید با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی شخصی میتونید به درآمدهای بسیار بالایی در ماه برسید. فقط از شما میخوام که اصول کسب و کار آنلاین را خیلی خوب یاد بگیرید. همان طور که در ویدیوهای بالا دیدید برای کار در اینترنت اصلا نیازی به محصولات فیزیکی ندارید! پس اصلا نباید هیچ بهانه ای برای راه اندازی کسب و کار انلاین داشته باشید.

چرا باید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشیم؟

جواب این سوال خیلی واضح و مشخصه، در ادامه تمام دلایل اینکه چرا باید به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین در اینترنت باشید را گفتم!

·                     کسب و کارهای آنلاین  اصلا نیاز به سرمایه بالایی نداره، شما با سرمایه بسیار کمی میتونید یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید. البته در ادامه در مورد سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی گفتم که به چقدر سرمایه اولیه نیاز دارید.

·                     در هر سنی میتونید کسب و کار آنلاین خودتون راه اندازی کنید. برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی هیچ محدودیت سنی وجود نداره و میتونید همین الان کسب و کارتان را در اینترنت راه اندازی کنید.

·                     در کسب و کارهای آنلاین اصلا جنسیت مهم نیست! شما چه خانوم باشید و چه اقا میتوانید کسب و کارتان را در اینترنت راه اندازی کنید.

·                     یکی از باورهای اشتباه نسبت به کسب و کار اینترنتی اینه که خیلی از افراد فکر میکنند کسب و کارهای اینترنتی منسوخ شده است و کسی حاضر نیست از طریق اینترنت محصولی را تهیه کند، اما شما با یک جستجو ساده میتونید ببینید که دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران روزانه بالای 30 میلیارد تومان فروش اینترنتی دارد.

·                     در کسب و کارهای اینترنتی هیچ سقف درآمدی وجود ندارد! اگر اصولی کسب و کار آنلاین‌تان راه اندازی کنید بعد از 1 الی 2 سال خیلی راحت میتوانید به درآمدهای بالای 100 میلیون تومان برسید.

·                     شما به عنوان شغل دوم میتوانید کسب و کار آنلاین‌تان را راه اندازی کنید. اگر کارمند یا دانش آموز و دانشجو هستید میتوانید در کنار کار و تحصیلاتتان کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

·                     اگر شغل آزاد مثل فروشندگی هم دارید میتوانید کسب و کارتان را در اینترنت راه اندازی کنید. به عنوان مثال ممکن است شما یک فروشگاه فیزیکی کیف و کفش داشته باشید، شما میتوانید خیلی راحت با راه اندازی کسب و کار اینترنتی‌تان محصولاتتان را در اینترنت بفروشید. برای فروش محصولاتتان به صورت اینترنتی فقط و فقط به یک فروشگاه اینترنتی نیاز دارید. البته در ادامه در مورد راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی پرداختیم.

·                     اگر هیچ محصول و خدماتی ندارید باز هم میتوانید در اینترنت کسب و کارتان را راه اندازی کنید، پس اصلا جای نگرانی نیست!

·                     برای کسب و کار در اینترنت به هیچ مجوزی نیاز ندارید. برای همین است که هر کسی میتواند کسب و کار آنلاینش را راه اندازی کند.

معرفی ۱۲ شغل اینترنتی مطمئن و پردرآمد در ایران

ایده های زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی مطمئن و پولساز وجود دارد. با توجه به اینکه بسیاری از افراد در انتخاب ایده برای راه اندازی کسب و کار در اینترنت دچار مشکل میشوند و نمیدانند که چه ایده ای را برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود انتخاب کنند در این بخش قصد داریم شما را با انواع کسب و کار اینترنتی پولساز آشنا کنیم. تمام ایده های که برای راه اندازی کار اینترنتی به شما معرفی کردیم ایده هایی هستند که اگر اصولی آن ها را راه اندازی کنید میتوانید به درآمد برسید.

1_ شغل اینترنتی اول ساخت اپلیکیشن کاربردی

2_ دومین شغل اینترنتی طراحی سایت

3_ سومین شغل اینترنتی مطمئن فروش فالوور و لایک اینستاگرام

4_چهارمین شغل اینترنتی ساخت فروشگاه اینترنتی

پنجمین شغل اینترنتی خرید و  فروش دامنه

6_ششمین شغل اینترنتی وبلاگ نویسی تخصصی

7_هفتمین شغل اینترنتی طراحی قالب و افزونه وردپرس

8_هشتمین شغل اینترنتی سئو و بهینه سازی وب سایت

9_  تدریس مجازی و برگزاری وبینار 

10_  خرید و فروش سایت 

11_  نوشتن محتوای تبلیغاتی 

12_دوازدهمین شغل اینترنتی همکاری در فروش اینترنتی 

سوالات پرتکرار مربوط به راه اندازی کسب و کار اینترنتی

در این قسمت شما را با پرتکرارین سوالات مربوط به راه اندازی کسب و کار اینترنتی آشنا کردیم.

سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدره؟

در مورد سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در یک ویدیو کامل به شما گفتیم که اگر بخواهید کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید به چقدر سرمایه اولیه نیاز دارد؟ اما با توجه به اینکه خیلی از دوستان سوالات زیادی در این باره از من میپرسند می خواهم به صورت کامل در این قسمت به شما بگم که چقدر سرمایه برای راه اندازی کار اینترنتی نیاز دارید؟

تنها سرمایه ای که برای راه اندازی کار اینترنتی نیاز دارید سرمایه راه اندازی سایت است. یعنی شما فقط باید برای کسب و کار اینترنتی تان یک وب سایت راه اندازی کنید. برای راه اندازی وب سایت هم به یک هاست و دامنه نیاز دارید. شما باید یک هاست و دامنه تهیه کنید و سایت تان را راه اندازی کنید و دیگر به هیچ هزینه اضافی برای شروع کسب و کار اینترنتی نیازی ندارد.

چه تجهیزاتی برای کسب و کار اینترنتی نیاز است؟

تنها تجهیزاتی که برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین نیاز دارید اینترنت، کامپیوتر یا لپ تاپ و سایت است. برای اینکه بتوانید سایت تان را راه اندازی کنید به اینترنت و کامپیوتر نیاز دارید. برای راه اندازی کار اینترنتی‌تان شما به یک کامپیوتر یا لپ‌ تاپ نیاز دارید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیف ویژه فقط برای امروز Shop نگذاشتند بیندیشیم 09039005830 کیت صنعتی فلزیاب ثمین اسپرت اسکولار دانلود کلیپ جدید اجناس فوق العاده